Luxusní pera Delta Italy

Napsal Luxusní pera (») v pondělí 17. 5. 2010 v kategorii Luxusní pera, přečteno: 3429×

Psací nástroje Delta

Luxusní pera Delta Italy
Jsou elegantní, jsou obdivuhodné, jsou krásné a nejen to. Luxusní psací nástroje Delta jsou mistrovským dílem italským umělců, kteří do svých výrobků vkládají  momenty z historie významných světových osobností.


Takové je i unikátní psací pero Delta Amerigo Vespucci, věnované památce tohoto slavného mořeplavce a objevitele, po kterém nese Amerika svůj název. Každý vyrobený kus v limitované edici pouhých 200 kusů pro celý svět je protkán nespoutanou a vášnivou duší Vespiucciho. Každá část pera je propojena s Vespuccim a jeho legendární lodí.

Špičkové provedení v ceněné Delta pryskyřici je dekorováno zlatem a stříbrem. Rytina lodi, nápis Amerigo Vespucci v originálním fontu Vespucciho lodi či klip pera v podobě vesla této válečné lodi jsou jen dílčími porvky mozaiky dokonalosti. To nejcenější se skrývá ve víčku pera, které je vyrobeno z originálního dřeva původní výcvikové lodi. Každý kus je jedinečným propojení mistrovství řemeslníků Delta a odkazu legendárního mořeplavce Ameriga Vespucciho. 

Cena: od 12.312,- Kč
www.delta-italy.cz

Zdroj: Časopis Zbraně a náboje, 6/2010

Luxusni-pero-soutez

Soutěž o Amerigo Vespucci roller

Speciální limitovaná edice luxusních per Delta věnovaná světoznámému mořeplavci, objeviteli a cestovateli Amerigo Vespucci a jeho jedinečné lodi. Člověku, po kterém nese Amerika jméno a který podle svých vlastních slov přistál u břehů "Nového světa" o rok dříve než Kryštof Kolumbus. Každý jednotlivý kus je protkán vášnivou duší Vespucciho. S každým jedinečným kusem tohoto pera držíte v rukou i kus Vespucciho lodi, neboť dřevo použité při výrobě víčka pera je vyrobeno z původního dřeva výcvikové lodi. Každý kus je ručně vyroben, každý kousek dřeva je originální a neexistuje tedy na světě dva úplně stejné kusy tohoto pera. Nápisy na peru jsou vyvedeny ve stejném druhu písma, jakým byla pojmenována Vespucciho loď. Klip pera je stylizován do Vespucciho lodní stěžně. Každý díl, každý detail pera má svůj význam, svou symboliku a svůj obraz ve Vespucciho plavbách, jeho lodi a jeho slávě.

Chcete vyhrát luxusní pero Amerigo Vespucci roller? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v aktuálním čísle časopisu Zbraně a náboje, číslo 6/2010.


Zdroj: Časopis Zbraně a náboje, 6/2010

Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.